This is terrible. This world is really coming to an end. How can people be this wicked, going this length to cause their relatives so much pain?

A man from Kisumu is crying foul after his cousin impregnated his wife. He is however relieved that the wife is suffering from a certain sexually transmitted disease and may have contracted the disease to his cousin.

The man who works abroad left his wife in Kenya and used to send money to her. She could however use the money to buy his cousin-cum-lover drinks and other stuffs.

He was obviously hitting it raw as she became pregnant. They were actually doing it in her matrimonial bed.

See what he posted:
This man, John Onyango, you are very stupid. Unapea bibi yangu mimba kama nani? And you still call yourself a cousin? Takataka hii you took my advantage of being abroad to peg my wife mbona? Natuma pesa from abroad kumbe pesa yangu ndio hio malaya ya mwanamke anakununulia nayo nyama choma na pombe mkitombana kwangu hadi unampea mimba kwa kitanda yangu? Umbwa wewe. Get lost coz anywhere we meet lazma you regret why you were born! No negotiation. Haujui huyo malaya alifanyia nini an Italian man uko Mtwapa ndio akatorokea kwangu. You have touched a wrong wire my friend. I must crash izo makende zako nugu wewe. And you can go test yourself pia juu haujui mbona I haven’t screwed that bitch without protection for the last 3 years. Takataka utajua mimi ni kijana ya Nyakadem. Am back brother get lost ASAP or else wait for mourners to eat githeri kwa matanga yako. Casanova wewe. Tafuta huyo malaya pia juu bahati yake alihepa kabla nimfanyie kitu hangesahau maisha yake. Bibi ya mtu si PSV.
Here is the stupid cousin